Strona / Nasz żłobek

Nasz Żłobek

Żłobek „Akademia Odkrywców” to miejsce kolorowe, bezpieczne, przyjazne dziecku. W żłobku dzieci pierwszy raz rozstaja się na długi czas z rodzicami i dlatego tak ważne jest, aby Żłobek był dla dziecka miejscem w którym będzie czuło się dobrze i bezpiecznie.

Żłobek to okres w którym kształtują się pierwsze postawy dziecka na całą przyszłą edukację przedszkolną i szkolną. Dzięki wykwalifikowanej kadrze jej doświadczeniu rodzice mogą mieć pewność, że dzieci są pod dobrą opieką.

Misja

Misją naszego żłobka jest czuwanie nad zdrowiem, bezpieczeństwem, dobrym samopoczuciem oraz nad rozwojem i wychowaniem dziecka. Dzięki małej grupie dążymy do poznania każdego dziecka, dając równe szanse rozwojowe i edukacyjne.

Stwarzamy warunki do indywidualnego rozwoju, spełniamy oczekiwania Dzieci oraz Rodziców. Wprowadzamy dzieci w świat wartości uniwersalnych, stwarzamy warunki bezpieczne dla dziecka i pełne zaufania dla rodziców, szanując tradycję, religię i pochodzenie.

Wizja

Żłobek „ Akademia Odkrywców” jest placówką otwartą dla Rodziców-każdy ma prawo uzyskać wszelkie informacje, uczestniczyć w obserwacji dziecka w ciągu dnia, uzyskać pomoc i radę, wyjaśnić wątpliwości, a także uczestniczyć w życiu żłobka.

Tworzymy dzieciom bezpieczne i przyjazne warunki wszechstronnego rozwoju w sferze społecznej, emocjonalnej, poznawczej i twórczej.

Cele

Chcemy, aby dzieci w Akademii stawały się samodzielne i pełne wiary we własne siły, wszechstronnie rozwijały się, by umiały nawiązywać relacje z innymi dziećmi i dorosłymi, by jasno i czytelnie wyrażały swoje pragnienia i uczucia, by stawały się samodzielne. By szanowały siebie i swoje otoczenie.

Budynek

Żłobek „Akademia Odkrywców” mieści się w centrum Koziegłów gdzie jest dogodny dojazd. Żłobek” to miejsce w którym są przestronne słoneczne sale, kolorowe dekoracje, zabawki sprawdzonych producentów z atestami i certyfikatami a meble i łazienka są dostosowane do potrzeb i rozwoju dzieci.

Niedaleko znajduje się bogato wyposażony plac zabaw, zabezpieczony dodatkowym ogrodzeniem.

;

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach WRPO 2014-2020