Strona / Kadra

Kadra

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę.

Wychowawcy posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Mają szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji.

W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Poznaj naszą kadrę

Lidia Korta - opiekunka

W 2010 roku ukończyłam pedagogikę specjalną ze specjalnością edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną na UAM w Poznaniu. Jestem osobą radosną, życzliwą, zawsze chętnie służę pomocą innym. Praca z dziećmi sprawia mi dużo satysfakcji.

Lubię rozmawiać z ludźmi. Wolny czas staram się spędzać aktywnie z moją rodziną. Uwielbiam polskie morze i wycieczki rowerowe. Mam 34 lata i jestem mamą trójki dzieci.

Paulina Mandziak - opiekunka

Ukończyłam Wychowanie przedszkolne i Edukację wczesnoszkolną. Z dziećmi zawodowo pracuję 10 lat. Uczestniczenie w ich rozwoju społecznym i emocjonalnym sprawia mi dużo radości i satysfakcji wychowawczej. Prywatnie jestem mamą 3 dzieci, z którymi bardzo aktywnie spędzam każdą wolną chwilę. Jestem ciekawa świata i bardzo lubię kontakt z ludźmi.

Inez Mikołajczak- opiekunka

Jestem pogodną i energiczną osobą. Mam pozytywne nastawienie do świata i dobry kontakt z ludźmi.
W 2012 roku ukończyłam studia na WSNHiD w Poznaniu na kierunku pedagogika.

Od kilkunastu lat pracuję z dziećmi i jest to zajęcie, które daje mi dużo radości i satysfakcji. W opiece nad dziećmi wykazuję się zaangażowaniem i kreatywnością. Opieram się na wiedzy zdobytej na studiach, doświadczeniu oraz wykorzystuję swoje zdolności manualne i plastyczne.

W Akademii Odkrywców zależy mi na stworzeniu bezpiecznego miejsca, w którym panuje fantastyczna atmosfera i każde dziecko może rozwijać się, uwzględniając jego indywidualne predyspozycje, podczas pobytu w żłobku.

W mojej pracy ważna jest dla mnie dobra współpraca z rodzicami i cenię sobie ich uwagi.

Poza pracą uwielbiam słuchać muzyki i wycieczki rowerowe. Interesuję się również psychologią, rozwojem holistycznym człowieka i fotografią w plenerze.

Małgorzata Potempa - opiekunka

Ukończyłam wychowanie przedszkolne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz arteterapię na Uniwersytecie Medycznym. Mam ponad 10–letnią praktykę w zawodzie.

Bardzo lubię dzieci i dbam o ich wszechstronny rozwój używając twórczych i kreatywnych metod oraz form pracy. Do każdego dziecka stosuję podejście indywidualne i holistyczne. Moją pasją są muzyka, film i taniec, szczególnie tańce w kręgu.

Marzena Chmielewska – pielęgniarka 

Doświadczenie zawodowe -20 lat stażu pracy na oddziałach szpitalnych.Ukończone Liceum Medyczne, specjalizacja z pielęgniarstwa neurologicznego, kurs RKO.

Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji.W wolnych chwilach lubię biegać.

Joanna Walkowiak - pielęgniarka

Ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe im. PCK w Poznaniu.
W zawodzie pracuję 20 lat m.in. na oddziałach: OIOM, dziecięcym, chirurgii.

Jestem osobą pogodną. Uwielbiam wycieczki piesze i rowerowe. Lubię czytać i śpiewać. Praca z dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji.

Mariola Korta – pomoc

Nazywam się Mariola Korta, mam 55 lat. Po ukończeniu szkoły średniej podjęłam pracę w urzędzie pocztowym. Następnie zajmowałam się dziećmi, których mam troje, dziś są już osobami dorosłymi i sami mają własne dzieci. Bardzo kocham wnuki, lubię z nimi przebywać. Jestem osobą energiczną, lubię dobrą książkę, uwielbiam spacery i wycieczki po górach.

Honorata Smykowska – pomoc

;

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach WRPO 2014-2020